Of je nu met een vulpen, balpen, rollerball of fineliner schrijft – elke pen heeft z’n favoriete navulling. Bij For4Office vind je precies wat jouw pen nodig heeft om moeiteloos door te schrijven.
🖋️ Navullingen van o.a. Parker, Lamy, Waterman, Monteverde & Herbin
🎨 Keuze uit klassiek zwart en blauw, of creatieve kleuren met karakter
🔁 Van cartridges en flesjes tot balpen- en rollerballvullingen – alles op voorraad
Goede pennen verdienen goede vullingen. En jij verdient het om altijd vlot door te kunnen schrijven.
De LAMY vervangende punten Z130 zijn speciaal ontworpen voor de LAMY safari Note+ Red stylus. Deze hoogwaardige vervangpunten zorgen ervoor dat je digitale schrijfervaring altijd precies, soepel en betrouwbaar blijft, ongeacht hoe intensief je de stylus gebruikt.
De Z130 vervangpunten zijn exact afgestemd op de LAMY safari Note+ Red, wat een probleemloze werking en optimale prestaties garandeert. Dankzij de precieze pasvorm kun je de punt moeiteloos verwisselen en direct weer aan de slag.
Met deze vervangpunten blijft het gevoel van schrijven natuurlijk en responsief. De punt is ontworpen voor nauwkeurige input, waardoor hij ideaal is voor notities, schetsen en navigatie op compatibele digitale schermen.
Het wisselen van de oude punt voor een nieuwe LAMY Z130 vervangpunt is eenvoudig en snel. Zo behoud je langdurig de kwaliteit en prestaties van je LAMY safari Note+ Red stylus zonder gedoe.
Deze vervangpunt voor de Pininfarina Ethergraf biedt een nauwkeurige en duurzame schrijfervaring. Het is geschikt voor alle compatibele Ethergraf-pennen en levert een consistente grijs-potloodachtige lijn op elk wit, onbehandeld cellulosepapier.
De ETHERGRAF®-tip krast tijdens het schrijven microscopisch het papier, oxideert het en laat zo een lichte maar nauwkeurige grijze lijn achter. Door de poreusheid reageert het op gewoon papier, waardoor een potloodachtige grijze lijn ontstaat die vlekvrij en kleurecht is.
Het schoonmaken van je vulpen is essentieel voor een lange levensduur en optimale schrijfprestaties. Platinum, één van de grootste makers van vulpennen, heeft hiervoor een speciale schoonmaakkit ontwikkeld.
De kit bevat een pipet met een (internationale) aansluiting die past op iedere vulpen met dit systeem. Het pipet kan gevuld worden met de speciale reinigingsvloeistof en/of met water, waardoor inktresten en papierdeeltjes veilig en effectief worden verwijderd.
Alleen geschikt voor Europese vulpennen.
Een pen cadeau doen is een heel persoonlijk en symbolisch gebaar. Het kan een herinnering zijn aan een buitengewoon gedeeld moment, een bedankje aan een speciaal iemand of gewoon een zeldzaam talent koesteren.
Met My Pen System biedt Visconti u de mogelijkheid om uw pen te personaliseren en uniek te maken. Dankzij een magnetisch systeem, beschikbaar in de meeste van onze reguliere collecties, kunt u de metalen schijf met Visconti's logo aan beide uiteinden van de pen verwijderen en vervangen door het symbool of de steen van uw keuze.
Kies bijvoorbeeld een combinatie van twee letters van het alfabet in zilver (met zwarte letters), of zelfs een halfedelsteen, om een toch al unieke pen nog persoonlijker te maken.
Let op: niet alle Visconti-pennen zijn geschikt voor het My Pen System. Neem bij twijfel even contact met ons op.
Het Visconti vloeipapier van 60x120 mm, wit, bestaat uit 20 hoogwaardige vellen. Dit papier is speciaal ontworpen om overtollige inkt van vulpennen, rollerball- of finelinerpennen op te nemen, zodat je handschrift schoon en professioneel blijft. Het neutrale witte oppervlak zorgt voor optimale zichtbaarheid van de geschreven tekst en voorkomt vlekken op andere oppervlakken.
Het Visconti vloeipapier biedt een praktische en stijlvolle oplossing voor schrijvers, kunstenaars en professionals die precisie en netheid waarderen. Ideaal voor gebruik met vulpennen, rollerballpennen en andere inktgereedschappen.