De Retro 51 Popper Gnome Sweet Gnome Sleeve is een stijlvolle en beschermende pennenhoes die speciaal is ontworpen als perfecte match voor de Retro 51 Tornado Popper Gnome Sweet Gnome pen. Deze sleeve combineert een speels design met praktische bescherming, zodat je favoriete pen veilig en krasvrij blijft tijdens transport.
De Gnome Sweet Gnome Sleeve heeft een kleurrijk patroon met vrolijke tuinkabouters en bloemen. Het ontwerp sluit naadloos aan bij de bekende Gnome Sweet Gnome pen uit de Retro 51 Tornado Popper collectie, waardoor pen en sleeve samen een opvallende en verzamelwaardige combinatie vormen.
Deze Retro 51 pen sleeve is gemaakt van stevig polyester canvas met een zachte binnenvoering die je pen beschermt tegen krassen, stoten en slijtage. De sleeve is geschikt voor verschillende soorten pennen, zoals vulpennen, rollerballs en balpennen.
De Retro 51 Gnome Sweet Gnome Sleeve is licht, compact en eenvoudig mee te nemen in een tas of etui. Dankzij de hoogwaardige materialen is de hoes duurzaam, kleurvast en wasbaar, waardoor hij lang mooi blijft.
Hummelman Kantoorvakhandel is opgericht in 1932 in onze winkel in Rotterdam vindt je naast kantoorartikelen ook een grote collectie luxe schrijfwaren van grote merken zoals: Graf von Faber-Castell, Faber-Castell, Visconti, Kaweco, Waterman, Parker, Lamy, Pelikan, Platinum, Cross en Sheaffer. Tevens hebben wij notitieboeken van Filofax, Leuchtturm1917, Oxford en Flexbook. Luxe lederwaren zoals pennenetui's, schrijfmappen en Filofax organizers hebben wij natuurlijk ook.