De Parker Quink Gel Black 0.7mm balpenvulling levert een zijdezachte schrijfervaring met een rijke, diepe zwarte kleur. Dankzij de gel-inkttechnologie glijdt de pen moeiteloos over het papier en ontstaat er een intens en professioneel schrijfresultaat.
De 0.7 mm medium gelpunt combineert precisie met comfort, ideaal voor langdurig schrijven zonder onderbrekingen. De Quink gel-inkt droogt snel en voorkomt vlekken, wat zorgt voor een nette en verzorgde uitstraling op elk oppervlak.
Hummelman Kantoorvakhandel is opgericht in 1932 in onze winkel in Rotterdam vindt je naast kantoorartikelen ook een grote collectie luxe schrijfwaren van grote merken zoals: Graf von Faber-Castell, Faber-Castell, Visconti, Kaweco, Waterman, Parker, Lamy, Pelikan, Platinum, Cross en Sheaffer. Tevens hebben wij notitieboeken van Filofax, Leuchtturm1917, Oxford en Flexbook. Luxe lederwaren zoals pennenetui's, schrijfmappen en Filofax organizers hebben wij natuurlijk ook.