
De Pilot G-2 07 gelschrijver in Blauw combineert het bekende schrijfcomfort van de G-2 serie met een zachte, trendy kleur. Perfect voor creatieve notities, markeringen, bullet journaling en decoratief schrijfwerk.
Dankzij de 0.7 mm gelpunt schrijft de G-2 07 vloeiend en zonder haperingen. De inkt droogt snel en biedt een zachte maar goed zichtbare pasteltint, ideaal voor subtiele accenten.
De ergonomische rubberen grip maakt langdurig schrijven comfortabel en stabiel. De klikmechaniek zorgt voor eenvoudig gebruik zonder dop.
Gebruikmakend van de rijke smaak van de renaissancestijl in zijn hoogtijdagen, vormen deze fraai versierde boeken een waar genot voor zowel de hand als het oog.
Tijdens deze periode van klassieke heropleving stonden manuscripten bekend om hun prachtig vervaardigde kaften. Ze werden gemaakt van fijn Marokkaans leer, versierd met met de hand in goud aangebrachte, delicate bladerpatronen.
Via de bloeiende handelsroutes van het Verre en Midden-Oosten naar Europa gebracht, gaf deze vorm van versiering een nieuwe levendigheid en helderheid die in middeleeuwse manuscripten niet aanwezig was.
De tijdloze schoonheid van deze antieke boeken wordt vandaag de dag opnieuw tot leven gebracht met onze fijn vervaardigde reproducties.
De LAMY Nexx Smaragd vulpen combineert ergonomie met een rijke, diepe groene uitstraling. Dankzij de lichtgewicht aluminium houder en comfortabele rubberen grip is deze pen ideaal voor langere schrijfsessies – perfect voor studenten, jonge schrijvers of iedereen die op zoek is naar een betrouwbare, elegante vulpen.