Met het Stifflex notitieboek StiffleXible Mrs. Crocodile Red combineer je speels design met praktische functionaliteit in één uniek notitieboek. De stevige maar flexibele kaft met het levendige Red Crocodile-design geeft het boek een opvallende en creatieve uitstraling, terwijl het elastische sluitsysteem en de handige binnenvakken extra gebruiksgemak bieden. Ideaal voor notities, schetsen, schoolwerk of creatieve ideeën — thuis, op school of onderweg.
Dit boeiende beeld komt uit de eerste editie van The Olive Fairy Book van de Schotse dichter en antropoloog Andrew Lang.
Het boek, samengesteld in 1901 door Lang en geïllustreerd door Henry Justice Ford, maakte deel uit van een twaalfdelige serie die bekend staat als Lang’s Fairy Books.
Elk boek in deze serie is genoemd naar de kleur van zijn fee en bevat een verzameling betoverende verhalen, waardoor het een tijdloze klassieker is in de wereld van sprookjes en folklore.
De illustraties van Ford en de verhalen van Lang brengen de magie van deze klassieke sprookjes tot leven, waardoor ze generaties lang blijven inspireren.
De Paperblanks Kara-ori serie is geïnspireerd op de prachtig geborduurde patronen van de vrouwenkimono’s die gebruikt werden in het traditionele Japanse Noh-theater. Deze kunstvorm, een van de oudste nog bestaande vormen van podiumkunst, maakt gebruik van rijke kostuums waarbij zowel het patroon als het materiaal een essentieel onderdeel zijn van het verhaal.
Net als in het Noh-theater draagt elk detail betekenis. Het patroon van bloeiend gras dat in deze Kara-ori is verwerkt, benadrukt de vrouwelijkheid en de verfijnde aard van het personage dat het kostuum draagt. Deze subtiele maar krachtige symboliek vormt een belangrijk onderdeel van de eeuwenoude Japanse esthetiek.
Vandaag de dag bestaan er in Japan nog zo’n 70 Noh-theaters, waar deze traditionele kunstvorm levend wordt gehouden. Het specifieke Kara-ori kostuum waarop deze Paperblanks-serie gebaseerd is, maakt deel uit van de collectie van het Art Institute of Chicago — een prachtig historisch voorbeeld dat het verdient om gevierd te worden.
Met de Kara-ori collectie brengt Paperblanks een eerbetoon aan dit rijke culturele erfgoed, door het vast te leggen op een schitterend vormgegeven notitieboek en bijbehorende accessoires. Een stukje geschiedenis, vereeuwigd in papier.
Het Pininfarina Notitieboek Stone Paper Gelijnde in elegante uitvoering combineert duurzaamheid met milieuvriendelijk papier. Stone Paper is gemaakt van steenpulver, waardoor het waterbestendig, scheurvast en geschikt is voor langdurig gebruik.
Geschikt voor schrijven, schetsen en notities. Het gladde, witte papier biedt een unieke schrijfervaring, perfect voor professioneel gebruik, creatief werk of persoonlijk dagboekschrijven.
De New Romantics-beweging uit de jaren tachtig haalde zijn enigszins nukkige signalen uit eerdere artistieke bewegingen.
De invloed van de beweging is vooral te zien in mode, design, haardracht en muziek, en kent zijn oorsprong in de nachtclubs van London en Birmingham in het Verenigd Koninkrijk.
Het Midnight Rebel-gastenboek viert het drama dat de New Romantic-beweging tot de ironische goede tijden heeft gemaakt en dat heeft bijgedragen aan de populariteit van de beweging in de hedendaagse cultuur.