De Rotring balpenvulling Jumbo Black Medium is een hoogwaardige vervangingsvulling die speciaal is ontworpen voor Rotring balpennen. Met deze vulling ervaar je vloeiend schrijven, betrouwbare prestaties en duurzame kwaliteit, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als professioneel schrijven.
Omdat je een betrouwbare en consistente schrijfervaring wilt zonder concessies te doen aan comfort of kwaliteit.
Het betref hier een product wat al een aantal jaren niet meer leverbaar is door de leverancier, onze huidige voorraad is dus al enkele jaren oud en niet meer in nieuw staat !
De Visconti Inkt Van Gogh 30ml “Oiran” is een luxueuze vulpeninkt geïnspireerd door Van Gogh’s schilderij uit 1887. Deze inkt combineert levendige kleuren met een vloeiende schrijfervaring, waardoor uw schrijfinstrumenten de subtiele schoonheid en Japanse invloeden van Van Gogh’s meesterwerk tot leven brengen.
De Visconti Inkt Van Gogh 30ml “Oiran” biedt vloeiende, expressieve en verfijnde lijnen. Het is een artistiek en functioneel schrijfgerei dat de Japanse elegantie en levendige details van Van Gogh’s meesterwerk vertaalt naar uw dagelijkse schrijfervaring.