Ringen in verschillende maten, gemaakt met prachtig contrasterende materialen, zijn de kernelementen van de Classic Anello-serie (Italiaans voor 'ring').
De barrel is gemaakt van verschillende segmenten kostbare hars, waartussen fijne, geplatineerde ringen met filigrane details zijn geplaatst.
Contrasterende materialen worden gecombineerd om een harmonieus, tijdloos ontwerp te creëren dat perfect de naam van deze Graf von Faber-Castell serie weerspiegelt - de ring is immers altijd een symbool geweest van eenheid en eeuwige verbondenheid.
De Platinum #3776 is ontworpen door Haruo Umeda, bekend als Mr Fountain Pen.
Hun doel was simpel: het creëren van een ideale vulpen. De Platinum #3776 werd gelanceerd in 1978.
Het nummer 3776 staat voor de hoogte van Mount Fuji, de hoogste en mooiste bergtop van Japan.
Het “slip & seal” mechaniek in de dop voorkomt dat inkt uitdroogt. Tegelijkertijd zorgt een nieuw ontworpen penpunt en feed ervoor dat de inkt altijd goed vloeit.
€ 199,00
Blijf up to date
Schrijf u in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van onze nieuwste producten en promoties