De Acroball staat, met zijn inkt van de nieuwste generatie, in voor een glijdend zacht schrift zonder vergelijk.
Buiten intrekbaar en hervulbaar heeft de Acroball ook nog een comfortabele ergonomische grip en een wolfraam schrijfkogel die zowel onvervormbaar als onverslijtbaar is.
Gemaakt uit gerecycleerd plastic is deze pen onderdeel van het Begreen gamma. Samen kunnen we een verschil maken en helpen de grondstoffen van onze planeet te beschermen.
Door een Acroball Balpen te produceren met gerecycleerd plastic, vermindert Pilot de koolstofvoetafdruk van de pen, in vergelijking met dezelfde pen die is geproduceerd zonder gebruik te maken van gerecycleerd plastic.
Hummelman Kantoorvakhandel is opgericht in 1932 in onze winkel in Rotterdam vindt je naast kantoorartikelen ook een grote collectie luxe schrijfwaren van grote merken zoals: Graf von Faber-Castell, Faber-Castell, Visconti, Kaweco, Waterman, Parker, Lamy, Pelikan, Platinum, Cross en Sheaffer. Tevens hebben wij notitieboeken van Filofax, Leuchtturm1917, Oxford en Flexbook. Luxe lederwaren zoals pennenetui's, schrijfmappen en Filofax organizers hebben wij natuurlijk ook.